Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 09:30 - 19:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo DERTOUR

DERTOUR - zaliczany do największych organizatorów imprez turystycznych w Niemczech i Austrii - jest przedsiębiorstwem koncernu Deutsches Reisebüro (założonego w 1917 r w Berlinie), który w całości należy do REWE Group. DERTOUR to ekspert od podróży szytych na miarę. Realizuje koncepcję wyjazdów modułowych, składających się z poszczególnych elementów – świadczeń, dopasowywanych do potrzeb klientów. W tej ofercie można znaleźć wszystko: podróże samochodem, samolotem lub koleją. Hotele, domy lub mieszkania wakacyjne. Rejsy statkiem, programy wellness lub aktywny wypoczynek. Dzięki indywidualnemu doborowi usług turystycznych DERTOUR zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie - ułożony na życzenie Klienta.

Oferta DERTOUR: to ponad 30 katalogów na każdy sezon: podzielonych tematycznie lub regionalnie. To jednocześnie gwarancja spełnienia każdego wakacyjnego pomysłu w najciekawszych zakątkach świata: zarówno daleko jak i blisko domu.

Nasze propozycje dostępne są w Polsce w sieci wyselekcjonowanych i najbardziej doświadczonych biur podróży, dzięki czemu przy planowaniu wyjazdów zapewniamy Państwu najlepsze i kompetentne doradztwo.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.