Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 09:30 - 19:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo Interhome

33 tysiące domów i apartamentów wakacyjnych gotowych do rezerwacji online!

Z ofertą ponad 33 tys. domów i apartamentów w 31 krajach Interhome może spełnić wakacyjne marzenia każdego! Górskie domki, wille z basenem, doskonale zlokalizowane apartamenty w najpiękniejszych miastach, apartamenty i domy przy plaży, typowe toskańskie domy – wszystkie są dostępne na stronie i gotowe do rezerwacji online. Nasz serwis zapewnia bezpieczny proces rezerwacyjny, bezproblemowe przekazanie kluczy w miejscu pobytu oraz sprzątanie końcowe. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i oceniany liczbą gwiazdek.

Doświadczeni doradcy do dyspozycji naszych Klientów

Pomożemy w wyborze odpowiedniego domu lub apartamentu na wakacje i odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferty i rezerwacji. Nasi konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 pod numerem tel. 22 642 23 8422 642 23 84. Pytania? Skontaktuj się z nami!

Fachowa pomoc w czasie pobytu

Jednym z głównych atutów Interhome jest to, że staramy się być zawsze tam, gdzie jest potrzebna nasza pomoc. Nasz wykwalifikowany zespół, agencje partnerskie i osoby przekazujące klucze witają i zapewniają kompleksową obsługę na miejscu. Jesteśmy gotowi do pomocy przed wyjazdem a także w razie potrzeby w trakcie trwania pobytu w naszych domach i apartamentach.

Serwis na miejscu

Szwajcarska jakość wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych od 1965 roku

Przez wszystkie te lata zbieraliśmy doświadczenia, aby stać się dziś wiodącym europejskim dostawcą wysokiej jakości domów i apartamentów wakacyjnych. Interhome posiada 199 biur lokalnych i agencji partnerskich. Spółka Interhome AG, z siedzibą w Glattbrugg jest w 100% własnością Hotelplan Holding AG. 100% udziałów tej firmy należy z kolei do Migros – największego w Szwajcarii przedsiębiorstwa handlu detalicznego z siedzibą w Zurychu. Nasza szwajcarska mentalność mająca odbicie w jakości oferowanych przez nas usług gwarantuje Państwu jak najlepsze doświadczenia.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.