Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 09:30 - 19:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo Mondial Assistance

Mondial Assistance wchodząca w skład grupy kapitałowej Allianz jest najstarszą europejską firmą oferującą ubezpieczenia podróżne oraz usługi assistance. Wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają skuteczną pomoc w trudnych sytuacjach. W skład sieci usługodawców Mondial Assistance wchodzi 700 000 podmiotów, dzięki którym docieramy z pomocą na całym świecie.

Jesteśmy częścią Mondial Assistance Group, firmy której misją jest niesienie pomocy klientom. Jeżeli powinieneś coś wiedzieć na temat assistance, to przede wszystkim tyle, że assistance znaczy pomoc. Nasza Grupa zajmuje się organizacją usług pomocowych od prawie sześćdziesięciu lat i żadne inne słowo nie oddaje lepiej przedmiotu naszej działalności, jak właśnie pomoc.

Pomagamy zawsze i wszędzie

Obecnie Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych w Polsce i na świecie. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku naszego globu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się kogo poprosisz o wsparcie, gdy na wymarzonych wakacjach doznasz nieprzyjemnego urazu, zaginie Ci bagaż, czy będziesz musiał zapłacić za przypadkowe uszkodzenie kabiny prysznicowej w hotelu? Jeśli nie wiesz jak wezwać pomoc, gdy Twoje auto stanie w środku pustkowia, albo gdy z Twojego domu zaginie nowo zakupiony sprzęt elektroniczny? Gdy nie masz pojęcia kogo wezwać w środku nocy do przeciekającego dachu, albo zalewającego podłogę wycieku z rury w kuchni? We wszystkich tych scenariuszach odpowiedź jest jedna, powinieneś wezwać assistance.

Potrafimy sprawnie działać w Polsce i w najdalszych zakątkach świata

Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie pomóc zawsze i wszędzie? Po pierwsze, w naszej Grupie jest zatrudnionych 12 768 utalentowanych i wykwalifikowanych pracowników, mówiących w 58 językach. Pracują oni w 34 Centrach Operacyjnych w 34 krajach na 5 kontynentach. Oprócz tego współdziałamy z globalną siecią kontrahentów i usługodawców.

W Polsce Mondial Assistance dysponuje siecią ponad 4 000 podwykonawców, gotowych do pomocy o każdej porze. Pracują dla nas przedstawiciele najróżniejszych profesji, od techników samochodowych do specjalistów w dziedzinie medycyny, hydraulików po specjalistów IT. Dzięki nim możemy zagwarantować, że będziemy w stanie pomóc nawet w najbardziej niecodziennej sytuacji.

Wykonujemy 1 interwencję co 2 sekundy, tym samym pomagając 7648 osobom każdej godziny. W 2014 roku do Centrów Operacyjnych Grupy telefon zadzwonił 53 miliony razy, co przełożyło się na 27 milionów interwencji na całym świecie.

Nasz globalny zasięg jest niezbędny, żeby sprostać potrzebom naszych klientów korporacyjnych i indywidualnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniom płynącym z różnych części świata możemy na te potrzeby odpowiadać. W każdym oddziale Mondial Assistance Group panuje przeświadczenie, że to człowiek jest w centrum zainteresowania, a rozbudowane struktury i zaplecze technologiczne pozwalają najskuteczniej realizować jego potrzeby.

Mondial Assistance jest częścią Grupy Allianz.

 

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.