Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 09:30 - 19:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo Sun Sport

Sun Sport 12 lat w branży organizacji obozów dla dzieci i młodzieży to powód do dumy! Tym bardziej, że nasza praca nieustannie nas cieszy i sprawia nam mnóstwo radości. Nie ma tutaj mowy o rutynie i przyzwyczajeniach: każdy kolejny sezon to nowi klienci, nowe potrzeby i oczekiwania. Pracujemy z niezwykle delikatną materią – dziećmi. Jest to wyjątkowo ważne i trudne zadanie ponieważ nasza rola nie może ograniczać się jedynie do zapewnienia dzieciom dobrej zabawy. Dlatego tworzymy takie imprezy i współpracujemy z takimi wychowawcami, którzy inspirują i pobudzają, tworzą radosną atmosferę wychowawczą, którzy dostrzegają potrzeby i możliwości dzieci, rozumieją je i wspólnie z nimi przeżywają ich radości, kłopoty i troski. Dlatego tym bardziej dziękujemy ponad 40.000 klientów, którzy zaufali nam i powierzyli naszej opiece swoje największe skarby.

W ciągu tych lat przygotowaliśmy setki imprez w Polsce: obozy dla dzieci, obozy młodzieżowe, wczasy rodzinne, wczasy dla rodziców z dziećmi, zielone szkoły, imprezy integracyjne, wycieczki, wyjazdy szkolne, kolonie letnie, a także projekty międzynarodowe. Zostaliśmy laureatem Polskiego Championa w kategorii „Organizator wypoczynku dla dzieci”. To prestiżowe wyróżnienie przyznali nam Klienci w konkursie „Polska - Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki”. W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka uczestniczyliśmy w audycie poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w przedsiębiorstwie, otrzymaliśmy też Certyfikat Rzetelnej Firmy. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową w związku z wykonywaną działalnością udzieloną przez TUW „TUZ” w Warszawie. Wszystkie obozy dla dzieci i młodzieży zgłaszane są w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Poznaniu.

Wakacje to wyjątkowy czas dla dzieci, dla rodziców, a także dla wychowawców, instruktorów i organizatorów letnich kolonii i obozów.

 

 

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.