Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 10:00 - 18:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Filipiny - Archipelag Uśmiechu

  • Kraj Objazdówka + wypoczynek - Filipiny
  • Wylot Warszawa
  • Termin 26.03.2021 (12 dni)
  • Wyżywienie Wg programu
  • Cena 6130 pln/os. 6814 pln/os.

Zakwaterowanie

Część objazdowa Hotele ***/**** - dobrej klasy. Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w TV, łazienki z wc i często klimatyzację oraz minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3- osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Część pobytowa Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów na Filipinach.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Cebu i Cebu - Warszawa (z przesiadką), zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, przejazd promem z Bohol na Cebu, wyżywienie wg programu, opieka polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty wylotowej z Cebu (15 USD, płatne na lotnisku przy wylocie), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łącznie ok. 100 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz innych wydatków osobistych.

Inne

Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty. Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym na Cebu z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot do Manili. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Dla chętnych wieczorem kolacja w tradycyjnej, lokalnej restauracji, serwującej dania kuchni filipińskiej i hiszpańskiej, połączona z folklorystycznymi występami (płatna dodatkowo ok. 25USD/ok). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Wczesne śniadanie, wykwaterowanie i zwiedzanie Cebu. Zobaczymy tu kościół Santo Nino, krzyż Magellana i fort San Pedro, a także najstarszą ulicę kraju. Będzie również możliwość zrobienia zakupów na lokalnym targu. Po lunchu wizyta w świątyni taoistycznej i przejazd przez elegancką dzielnicę mieszkalną z pięknymi ogrodami, zwaną miejscowym Beverly Hills. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie, transfer promem na Bohol i całodniowa wycieczka po wyspie, podczas której będziemy mieli możliwość podziwiania jej niezwykłej przyrody i krajobrazów. Wizytówką wyspy jest najmniejszy ssak naczelny, uroczy wyrak filipiński. Dzień rozpoczniemy od rejsu (tradycyjną barką) po rzece Loboc, która będzie okazją do relaksu pośród egzotycznej roślinności niemalże spływającej do wód rzeki, zielonych palm nipa oraz palm kokosowych. Lunch zaserwowany będzie podczas rejsu. Następnie przejazd w stronę Wzgórz Czekoladowych przez bujny las mahoniowy, który jest jedynym nienaturalnym lasem na Filipinach tzw. Mahogany Man Made Forest. Las imponuje nie tylko swoją wysokością i odsłoniętymi korzeniami drzew, ale również niesamowitą świeżością powietrza. Dalsza droga w głąb wyspy przebiegać będzie wzdłuż zielonych farm w regionie Bilar oraz Batuan. Zatrzymamy się na tarasie widokowym na jednym z wzgórz, z którego podziwiać będzie można przepiękne widoki na Chocolate Hills. Te wapienne stożki swoją nazwę zawdzięczają kolorowi traw, które w okresie od lutego do maja nabierają czekoladowego koloru wskutek oddziaływujących na nie silnych promieni słonecznych. Zakwaterowanie w wybranym hotelu wypoczynkowym.

Dzień 5

Po śniadaniu ekscytująca wyprawa na snurkowanie z rekinami wielorybimi. Będzie to wyjątkowa okazja do przyjrzenia się z bliska tym największym z rekinów. Mają one najgrubszą skórę ze wszystkich zwierząt (ok. 10 cm grubości), a ich długość może osiągnąć do kilkunastu metrów. W ciągu dnia lunch, a następnie powrót do hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu rejs na niedużą wysepkę Balicasag. Balicasag jest jedną z rajskich wysp, która słynie z wolno biegnącego czasu, wielokolorowej rafy koralowej oraz żółwi! Doskonałe miejsce dla amatorów snurkowania oraz osób marzących o spotkaniu oko w oko z żółwiem morskim w jego naturalnym środowisku. W trakcie rejsu lunch. Po południu powrót do hotelu, czas wolny.

Dzień 7 - 12

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie.

Dzień 13

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer promem na wyspę Cebu. Wylot do Polski z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego.

Dzień 14

Przylot do Warszawy.

Uwagi do programu

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Powyższe propozycje nie stanowią oferty handlowej, są jedynie zaproszeniem do rozmów. Aktualność każdej z propozycji musi zostać potwierdzona w trakcie kontaktu z pracownikami Centrum Podróży NAM.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.