Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 10:00 - 18:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo Almatur

Ponad 60 lat pokazujemy świat w niebanalny sposób!

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas zmieniliśmy się dla Was przejechaliśmy świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Ostatecznie znaleźliśmy się na pozycji lidera w organizacji obozów młodzieżowych. Każdego roku oferujemy naszym Klientom ponad 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Wyjedź z nami gdziekolwiek zechcesz, a świat skurczy się do niewyobrażalnych rozmiarów!

Wieloletnie doświadczenie i dążenie do perfekcji

Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy jako biuro wyspecjalizowane w organizacji wycieczek dla środowiska akademickiego. Dziś posiadamy największą ofertę obozów młodzieżowych na rynku turystycznym. Obozy młodzieżowe to spełnienie najskrytszych marzeń młodych ludzi podczas podróży dalekich i bliskich w doborowym towarzystwie. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Propagujemy aktywny wypoczynek! Nasze obozy są wyjątkowe dzięki szerokiemu spektrum aktywności, zajęć tematycznych i wykwalifikowanej kadrze instruktorów i wychowawców.

Obozy młodzieżowe na najkorzystniejszych warunkach -sprawdź!

60 lat doświadczenia pozwoliło nam na nawiązanie sieci kontaktów z najbardziej renomowanymi firmami w kraju i za granicą. Zbudowaliśmy własną infrastrukturę turystyczną i ośrodki wypoczynkowe. Posiadamy własne autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników, pilotów i opiekunów. Wyróżniamy się najlepiej rozbudowaną siecią blisko 1000 agentów na terenie całego kraju, a nasze biura znajdują się we wszystkich większych ośrodkach akademickich. Należymy do największych organizacji międzynarodowych działających w branży turystycznej: World Youth Student & Educational Travel Confederation, WYSE Work Abroad, ISIC oraz do Polskiej Izby Turystyki; jesteśmy agentem IATA. Dzięki temu możesz obdarzyć nas zaufaniem, a my możemy być wciąż atrakcyjnym cenowo, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Podczas uroczystego otwarcia Targów Turystycznych Tour Salon 2016 zostaliśmy uhonorowani nagrodą Polskiej Izby Turystyki "Globus".

Nagroda została przyznana za całokształt działań na rzecz promocji i rozwoju turystyki, a w szczególności za szereg nowatorskich działań na rzecz propagowania aktywnego wypoczynku, w tym zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, jak również za konsekwentne umacnianie pozycji lidera na rynku w segmencie turystyki młodzieżowej poprzez kreowanie nowych, unikalnych programów tematycznych w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy.

Wawrzyn Polskiej Turystyki 2016

Całokształt naszych dokonań na przestrzeni lat został uhonorowany prestiżową nagrodą - Wawrzynu Polskiej Turystki. Nagroda dla nas ważna, szczególnie, iż w kapitule konkursu zasiadają zarówno przedstawiciele branży turystycznej, jak i osoby zawodowo związane z tym sektorem.

W 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Marcina Gortata MG13 . Dzięki temu kilkuset młodych ludzi w roku 2014 i 2015 mogło wyjechać bezpłatnie na wakacje i rozwijać swoje sportowe pasje na przekazanych Fundacji obozach Almaturu. Podziękowania z Fundacji Mierz Wysoko Marcina Gortata!

W roku 2014 Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Dolnośląską Izbą Turystyki i Regionalnymi Izbami Turystyki nagrodziła nas tytułem Touroperatora Roku w konkursie na organizatora wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wyboru laureatów dokonują agencyjne biura podróży, co dodatkowo potwierdza status biura Almatur jako lidera wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikat jakości Kidzone, wyróżnienie któremu patronuje Rzecznik Prawa Dziecka, potwierdzający najwyższą jakość i poziom bezpieczeństwa organizowanych przez nas obozów i kolonii.

W połowie 2013 roku przystąpiliśmy do programu Transparentny Touroperator mającego na celu promowanie przejrzystości finansowej firm działających w branży turystycznej.

Jesteśmy laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2011, organizowanego przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO 9000. Kapituła doceniła i nagrodziła starania Almaturu związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.