Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 10:00 - 18:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo ATLAS TOURS

Od 18 lat jesteśmy organizatorem Rejsów Wycieczkowych – wspaniałej formy poznawania świata i nowego sposobu na spędzenie wymarzonego urlopu.

"Wypoczywaj na morzu" to hasło, które z roku na rok realizuje coraz więcej polskich klientów. Naszą ofertę można nabyć w ponad 800 biurach podróży na terenie Polski.

Jesteśmy największym organizatorem rejsów z polskim pilotem. Co roku wypływa z nami kilkadziesiąt grup pod opieką naszych doświadczonych pilotów. Zaufanie, którym obdarzyło nas tysiące osób w Polsce i ogromna popularność jaką cieszą się rejsy sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność poza granice Polski. Posiadamy dwa oddziały i sieć agencyjną na terenie Republiki Czeskiej i Słowacji.

Współpracujemy z najlepszymi liniami rejsowymi świata:

MSC Cruises, Costa Cruises, Royal Caribbean, Celebrity Cruises, Cunard, Princess Cruises, Holland America Line, Norwegian Cruise Line, Pullmantur Cruises, Star Clippers, Carnival, Windstar, Louis Cruises, Seabourn. Linie te posiadają ponad 200 statków wycieczkowych pływających po morzach i oceanach świata.

Współpracujemy również z firmą Ama Waterways, która jest najszybciej rozwijającą się linią rejsów rzecznych po Europie, Rosji, Wietnamie i Kambodży.

Najbardziej popularne kierunki rejsów wycieczkowych to:

Morze Śródziemne, Karaiby, Hawaje, Brazylia, Emiraty Arabskie, Fiordy Norweskie, Azja, Australia i Nowa Zelandia oraz nieodkryte zakątki Oceanu Indyjskiego.

Nasza oferta zawiera niezliczoną ilość propozycji rejsów: od krótkich mini rejsów, trwających od 3 do 5 dni, poprzez jedno i dwutygodniowe do dłuższych trwających nawet kilka miesięcy rejsów  Dookoła Świata.

ORGANIZUJEMY

- rejsy dla klientów indywidualnych

- rejsy z polskim pilotem

- rejsy integracyjne dla firm oraz „kongresy na morzu”

- podróże poślubne

Przy rezerwacji każdego rejsu służymy pomocą przy organizacji całej podróży. Nasz dział rezerwacji przedstawi Państwu propozycje przejazdu/przelotu do portu wypłynięcia, transferów, noclegów przed lub po rejsie oraz służy fachowym doradztwem przy organizacji i wyborze wycieczek fakultatywnych.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

- jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki

- jesteśmy członkiem Programu Rzetelna Firma

- posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna Polska Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

- w 2013 roku po raz kolejny otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Lidera Polskiej Turystyki w kategorii Organizatorzy Rejsów Wycieczkowych oraz Lidera Business & Incentive Travel

- w 2014 roku otrzymaliśmy tytuł największego organizatora rejsów grupowych na polskim rynku linii MSC Cruises

• Zezwolenie nr 620 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.