Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 10:00 - 18:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo MIS Travel

MIS TRAVEL – oficjalne przedstawicielstwo MSC CRUISES w Polsce

Mis Travel jako organizator turystyki specjalizuje się w sprzedaży rejsów wycieczkowych statkami pasażerskimi prywatnej włoskiej linii MSC Cruises należącej do grupy wiodących światowych przewoźników.

Dzięki wieloletniej współpracy prezesa naszej firmy z MSC Cruises na terenie Włoch jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość usług oraz niezapomniane wrażenia. Mając szerokie kontakty, wiedzę oraz doświadczenie, pragniemy dziś podzielić się tym z polskimi klientami oraz sprawić, aby rejsy wycieczkowe były dla nich na wyciągnięcie ręki. Nasza oferta to znakomita i luksusowa alternatywa dla tradycyjnych wycieczek zagranicznych. Cruising to nowy sposób zwiedzania świata, niezapomniane wakacje, wspaniała przygoda i mnóstwo atrakcji. Takiej rozrywki nie dostarczy żadna wycieczka czy typowe wczasy.

Oferujemy różnorodne rejsy w bliższych, jak i dalszych zakątkach świata – od krótkich Mini Rejsów trwających od 3 do 5 dni, poprzez rejsy tygodniowe aż po Wielkie Rejsy trwające nawet ponad miesiąc.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dokonując wszelkich starań, aby wynegocjować dla naszych Klientów najlepsze ceny i warunki.

Zapraszamy zarówno do składania zapytań indywidualnych, jak i grupowych. Zorganizowaliśmy już wiele wyjazdów gruowych czy incentive. Niezależnie czy jest to grupa znajomych, czy pracowników, przedstawimy Państwu atrakcyjne propozycje wyjazdu.

Oferujemy:

    rejsy dla klientów indywidualnych

    rejsy z polskim pilotem

    rejsy z dojazdem z Polski

    rejsy dla nowożeńców

    rejsy integracyjne i incentive dla firm

    ubezpieczenia turystyczne, transfery lotnisko-port, rezerwacje parkingów w portach.

 

Gwarancja bezpieczeństwa:

    jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego - Nr 458, z dnia 14.04.2011 wydanego przez Wojewodę Dolnośląskiego.

    posiadamy gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Asekuracji S.A.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.