Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

facebook_page_plugin

Godziny otwarcia Pn - Pt: 10:00 - 18:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Logo ADAC

Marka zaufania
Ponad 18 milionów użytkowników ufa ADAC. Mobilność i wakacje są domeną największych niemieckich automobilklubów. ADAC Reisen łączy w sobie mobilność i wakacje z bezpieczeństwa ADAC. Od 2000 roku połączone jest  z grupą DER Touristik. DER Touristik należy do grupy REWE.

Mobilny i elastyczny pobyt na wakacjach – to haslo ADAC. ADAC posaida wszystkie opcje spędzenia wakacji:własnym samochodem, motocyklem, samochodem lub kamperem. Dla gości, którzy chcą odkrywać wakacjne zakątki eksperci ADAC Reisen proponuja organizowane przez nich  liczne wycieczki, które można zrobić samodzielnie lub w grupie z przewodnikiem

ADAC Reisen oferuje w różnych krajach wiele hoteli i ośrodków wypoczynkowych dla rodzin z dziećmi. Wszystkie regiony i zakwaterowanie wakacyjne są starannie dobierane tak aby spełniały wymagania zarówno rodziców jak i młodych.

Jako specjalista mobilności, ADAC Reisen jest także widoczny w dalekich krajach. Dzięki ADAC Reisen można dojechać do USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Namibii. Samochody kempingowe, samochody i motocykle na wycieczki krajoznawcze są dostępne.

W Europie ADAC koncetruje się głównie na mieszkaniach, hotelach oraz domach wypoczynkowych.

Od ponad 30 lat ADAC Reisen działa jako dostawca wakacji campingowych w Europie i jest w stanie stale rozszerzać swoją pozycję na tym rynku. W swojej ofercie proponują: Mobil Home, przyczepy lub namioty.

 

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję I agree with the Regulamin

Bony wakacyjne

.